I Riverside 601B I Spacious Studio W Window & Kitchen

  • 27 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer I Riverside 601B I Spacious Studio W Window & Kitchen Ho Chi Minh-stad is een goede keuze voor maximaal 2 gasten en biedt een welgelegen locatie binnen 7 km van de Ngoc Hoang Pagode. Dit appartement van 27 m² is gelegen op 10 minuten rijafstand van Hoa Hung treinstation en in de buurt van UBND Thanh pho Thu Duc busstation.

Bij dit appartement zijn een inloopdouche en een apart toilet aanwezig voor uw comfort. Verder kunt u genieten van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt I Riverside 601B I Spacious Studio W Window & Kitchen een kitchenette met een waterkoker en een koelkast.

Dit 1-badkamer appartement is op 6 km afstand van Couleurs d'Asie by Réhahn te vinden. I Riverside 601B I Spacious Studio W Window & Kitchen is op 15 minuten rijafstand van het Centraal Postkantoor van Ho Chi Minhstad gevestigd. Deze accommodatie is op op afstand van 8 km tot de Bến Thành-markt gelegen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near I Riverside 601B I Spacious Studio W Window & Kitchen Ho Chi Minh-stad
302 Modern Studio With Balcony & Kitchen
Mobiele prijsaanbieding

302 Modern Studio With Balcony & Kitchen

9.0
Schitterend 1 beoordeling
418 m van de accommodatie
Mekong de Annam -FelizenVista.D2~5 star facilities
Mobiele prijsaanbieding

Mekong de Annam -FelizenVista.D2~5 star facilities

6.0
Aangenaam 1 beoordeling
455 m van de accommodatie
Diamond Island Highfloor Riverview 8Min To D1
Mobiele prijsaanbieding

Diamond Island Highfloor Riverview 8Min To D1

8.5
Fantastisch 31 beoordelingen
826 m van de accommodatie
USD 66 USD 59
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Ho Chi Minhstad Luchthaven
    16 km

    Treinstations

    Hoa Hung Train Station
    9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Bagageopslag
    • Kleedkamer
    • Roomservice
    • Huishouding
    • Stomerij

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Kleedruimte
    • Terras
    • Eettafel
    • Broekenpers

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Rookvrije kamers
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van I Riverside 601B I Spacious Studio W Window & Kitchen?
      Populaire plekken in de buurt van I Riverside 601B I Spacious Studio W Window & Kitchen zijn onder andere de Bến Thành-markt, de Ngoc Hoang Pagode, het Centraal Postkantoor van Ho Chi Minhstad.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van I Riverside 601B I Spacious Studio W Window & Kitchen?
      I Riverside 601B I Spacious Studio W Window & Kitchen biedt gratis priveparkeerplaatsen voor de gasten.
    • Heeft I Riverside 601B I Spacious Studio W Window & Kitchen internetverbinding?
      Ja, I Riverside 601B I Spacious Studio W Window & Kitchen biedt wifi.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in dit appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in dit appartement.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een complete keuken met een waterkoker en een koelkast.
    • Hoe groot is I Riverside 601B I Spacious Studio W Window & Kitchen?
      I Riverside 601B I Spacious Studio W Window & Kitchen heeft een totale oppervlakte van 27 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Ho Chi Minhstad Luchthaven
    16 km

    Treinstations

    Hoa Hung Train Station
    9 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    I Riverside 601B I Spacious Studio W Window & Kitchen Ho Chi Minh-stad

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten